發表主題 回覆文章
芒果布甸
XXX.XXX.47.6

發表發表於: Sat Sep 20, 2008 12:23 am
11#

此乃舊帖唯讀區- 主題已被封存,只供閱讀,不能回覆或進行任何操作。

若要閱讀較新的討論內容,建議瀏覽以下話題:

    更多»

    廣告贊助 [隱藏]
    佢冇交代幾時發生,唔知係唔係吹水…
    回頂端
    fanyin
    XXX.XXX.22.107

    發表發表於: Fri Sep 26, 2008 4:56 pm
    12#

    芒果布甸 寫到:
    佢冇交代幾時發生,唔知係唔係吹水…


    係啦,如果幾晚都係咁..真係好驚喎~
    同埋講到個團咁差,呢間旅行社同個導遊應該俾人炒得lu!
    回頂端
    KittyYing
    XXX.XXX.216.115

    發表發表於: Wed Oct 08, 2008 6:00 pm
    13#

    馬來西亞係回教國家, 應該唔會有聖經... Confused
    回頂端
    coffee table
    XXX.XXX.63.179

    發表發表於: Sun Nov 16, 2008 3:42 pm
    14#

    嘩..好得人驚姐...
    回頂端
    Jackson Yau
    XXX.XXX.36.167

    發表發表於: Fri Jul 03, 2009 5:57 pm
    15#

    條 link 好似死左
    回頂端
    芒果布甸
    XXX.XXX.106.175

    發表發表於: Sat Jul 04, 2009 12:23 am
    16#

    Jackson Yau 寫到:
    條 link 好似死左


    網址可能改左,但未知去左邊…
    回頂端
    jennytong
    XXX.XXX.3.155

    發表發表於: Mon Jul 27, 2009 1:35 pm
    17#

    好驚呀~~~~~~~~~~~~~~~~~€ Embarassed
    回頂端
    cheek
    XXX.XXX.78.209

    發表發表於: Mon Sep 14, 2009 11:52 pm
    18#

    Rolling Eyes
    回頂端
    chuchu56
    XXX.XXX.42.196

    發表發表於: Tue Sep 28, 2010 1:27 am
    19#

    睇到我好驚ar><
    回頂端
    無膽鬼
    XXX.XXX.11.150

    發表發表於: Mon Dec 20, 2010 2:08 am
    20#

    好驚呀,早知唔睇
    回頂端