發表主題 回覆文章
szekiut
XXX.XXX.10.248

發表發表於: Fri Apr 19, 2019 2:01 pm
111#

廣告贊助 [隱藏]
pm please~
回頂端
Charbie
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Wed May 08, 2019 11:17 pm
112#

Pm pls... thanks
回頂端
NUDE
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Mon May 27, 2019 10:55 pm
113#

Please PM thx
回頂端
becky914
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Mon Jun 24, 2019 12:03 am
114#

pm pass
回頂端
大大熊
XXX.XXX.10.248

發表發表於: Fri Jun 28, 2019 8:29 am
115#

lisaasil 寫到:
今日本來book咗上尖沙咀金巴利中心4樓Anovia睇婚紗嘅,唔知點解坐電梯時上錯咗5樓,無意中發現一間超靚嘅婚紗鋪,企起門口已經好有衝動想入去睇睇,於是膽粗粗入去,出來開門嘅靚女(我估計喺老板娘)話我知,原來佢哋未開張㗎,要27號先開業,仲話俾我知,開張時有超荀優惠,而且仲有上頭嘅紅色睡衣送, Laughing 我喺咁意望下D衫,款式全部歐洲款,又新又特別,可惜未開張,靚女話唔招呼住我先 Confused 我唯有偷影幾張相,一心約埋BF下星期再上去!


please pm! Razz
回頂端
isisip
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Mon Jul 29, 2019 9:10 pm
116#

pm ed
回頂端
SSlung
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Sun Sep 08, 2019 5:18 pm
117#

pm please~
回頂端
PP0220
XXX.XXX.10.248

發表發表於: Sun Jan 19, 2020 12:48 pm
118#

PLEASE PM DETAIL thxthx
回頂端
BBer
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Sun Feb 09, 2020 9:36 pm
119#

Pm pls Wink
回頂端
panlee1017
XXX.XXX.10.248

發表發表於: Fri May 15, 2020 4:06 pm
120#

pm please Very Happy
回頂端