發表主題 回覆文章
yingl
XXX.XXX.35.212

發表發表於: Sun Jan 11, 2015 12:08 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
好開心好開心... Very Happy Very Happy
我的公仔, 有靚衫著了.
搵左好耐, 先搵到Spetical 整衫仔.

戰戰兢兢俾左對公仔, 嘩...收到成品令我眼前一亮.
係Spectical 拎 Razz左張相...分享俾JM.


tqXsp4YVKtIjT5gjpTalNg.jpg  Filesize: 41.98 KB  瀏覽次數: 9390 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
回頂端
Enise
XXX.XXX.108.119

發表發表於: Wed Jan 14, 2015 12:15 pm
2#

Pls send me the details, my email is wenisekan@hotmail.com
Thanks!!
回頂端
anneanneyan
XXX.XXX.39.203

發表發表於: Thu Jan 29, 2015 12:13 pm
3#

Please pm me more details. thanks:)
回頂端
jos' wedding dolls
XXX.XXX.121.139

發表發表於: Wed Feb 18, 2015 12:54 am
4#

我有自家縫製 的 precious moments 中式或西式結婚公仔

GetAttachment.jpg  Filesize: 14.06 KB  瀏覽次數: 9296 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
GetAttachment (2).jpg  Filesize: 7.87 KB  瀏覽次數: 9296 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
回頂端
annc
XXX.XXX.216.108

發表發表於: Sat Feb 28, 2015 9:39 pm
5#

Pls send me the details. Thx. My email is n_cheng7777@yahoo.com.hk
回頂端
AXE_1216
XXX.XXX.44.24

發表發表於: Tue Mar 10, 2015 1:19 am
6#

Hello~我想要做公仔衫的資料呀!Please SD me email to me! !!thanks
回頂端
Pollyshan
XXX.XXX.150.230

發表發表於: Wed Mar 11, 2015 5:55 pm
7#

Pls send me the details, my email is pollyshan23@gmail.com
Thanks!! Very Happy
回頂端
ververka
XXX.XXX.143.220

發表發表於: Wed Jul 29, 2015 9:31 pm
8#

pls pm me the details, thanks~~~
回頂端
Katrina_be
XXX.XXX.177.148

發表發表於: Fri Jul 31, 2015 12:55 pm
9#

Pm me more details , thanks~
回頂端
小雲小小吉
XXX.XXX.192.193

發表發表於: Fri Sep 11, 2015 3:12 pm
10#

Pls pm more information , thanks
回頂端