發表主題 回覆文章
jojo2016
XXX.XXX.7.172

發表發表於: Mon Apr 18, 2016 4:26 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
本來諗住自己DIY整下,點知原來整來整去都整唔到,好晒時間又麻煩,最後決定找人整,先至係網上搵到Freelance 做喜帖嘅,價錢平我覺得幾ok,訂小量30張起都得呀。

有需要嘅朋友可以PM我呀.
Laughing
回頂端
dicy
XXX.XXX.37.199

發表發表於: Fri May 06, 2016 7:07 pm
2#

可以pm資料我嗎? thanks!
回頂端
jojo2016
XXX.XXX.225.41

發表發表於: Sun May 08, 2016 3:08 pm
3#

已經PM咗您啦!
回頂端
雨ふみ
XXX.XXX.137.219

發表發表於: Thu Jun 09, 2016 6:52 am
4#

Can pls PM me the shop details ? Thank you
回頂端
BO TING
XXX.XXX.123.73

發表發表於: Fri Jun 10, 2016 5:49 pm
5#

可以PM 我嗎或E MAIL我
po123155@hotmail.com 謝謝
回頂端
SaladBB
XXX.XXX.9.254

發表發表於: Sun Jun 12, 2016 5:42 pm
6#

可以pm 我嗎? ^^謝謝
回頂端
BO TING
XXX.XXX.123.73

發表發表於: Thu Jun 23, 2016 9:42 am
7#

可以PM我嗎?? THX
回頂端
RayF
XXX.XXX.254.116

發表發表於: Thu Jul 07, 2016 5:28 pm
8#

可以PM資料給我嗎?
唔該晒~!!
回頂端
CarlyB
XXX.XXX.183.77

發表發表於: Thu Jul 14, 2016 11:01 am
9#

你好! 可以比D資料我嗎?!
回頂端
Sammi903
XXX.XXX.228.37

發表發表於: Tue Jul 26, 2016 2:53 pm
10#

可以PM我嗎? thanks!
回頂端