發表主題 回覆文章
姊妹化妝set頭
XXX.XXX.51.76

發表發表於: Tue Sep 01, 2015 9:48 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
big day大日子愈迫愈近,依家開始搵MUA試妝。

試妝日, 我帶埋未來老公陪我試妝。一開始都係亂搵化妝師, 見佢化得幾靚, 就試左佢, 化妝師幫我set了兩個造型,一個係玫瑰裙褂頭, 另一個係進場放髮造型, 鮮花紮髻係比我做reference, 完全冇髮絲。好整齊。 妝容方面好甜美自然, 連我未來老公都大讚!!! i like it

已即係confirm佢係我big day化妝師


6db6a575-b1b7-4641-9c04-f5811400871c.jpg  Filesize: 173.06 KB  瀏覽次數: 6545 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
6b58942c-5612-4a01-87f9-f1a41a719d3c.jpg  Filesize: 242.26 KB  瀏覽次數: 8200 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供


姊妹化妝set頭 在 Sun Jan 10, 2016 4:44 pm 作了第 5 次修改
回頂端
sachikotee
XXX.XXX.190.52

發表發表於: Sun Sep 06, 2015 11:04 pm
2#

can you please send me detail of your MUA? many thanks.
回頂端
姊妹化妝set頭
XXX.XXX.149.186

發表發表於: Mon Sep 07, 2015 8:58 am
3#

已PM 佢真係化得好好!
回頂端
Irischan210
XXX.XXX.144.67

發表發表於: Mon Sep 07, 2015 11:20 pm
4#

plz send me details, thx

cchkellyly@gmail.com
回頂端
姊妹化妝set頭
XXX.XXX.51.76

發表發表於: Wed Sep 09, 2015 8:17 pm
5#

你好, 已回覆
回頂端
jameskeith2003
XXX.XXX.149.186

發表發表於: Fri Sep 11, 2015 1:06 pm
6#

plz send me details, thx
回頂端
judywong007
XXX.XXX.170.161

發表發表於: Thu Sep 17, 2015 10:16 am
7#

己回覆,請看看私人信息
回頂端
pollychu007
XXX.XXX.127.139

發表發表於: Mon Sep 21, 2015 11:11 pm
8#

could you please give me more information about this MUA?
回頂端
姊妹化妝set頭
XXX.XXX.168.208

發表發表於: Fri Sep 25, 2015 12:08 am
9#

你好,已回覆
回頂端
jameskeith2003
XXX.XXX.133.190

發表發表於: Mon Sep 28, 2015 5:55 pm
10#

Please give me details thx
回頂端