發表主題 回覆文章
jiejie兒
XXX.XXX.28.3

發表發表於: Wed Jul 30, 2014 11:21 am
1#

廣告贊助 [隱藏]
影婚紗相收集了台灣幾間有名嘅婚紗公司package,像比堤、青樺、旅人行館....等等。

有價格&package內容,同埋我去台灣影婚紗相前和婚紗公司客服問嘅一D問題&細節,都紀錄低了,前排已經影完婚紗相啦~資料就分享比jm們,有需要請pm mail比我,因為總共有word7~8張,內容太多又有圖。
回頂端
flowerfan
XXX.XXX.92.91

發表發表於: Mon Aug 04, 2014 9:00 pm
2#

可否pm,thxxxxx
回頂端
Yukichan6
XXX.XXX.99.115

發表發表於: Thu Aug 28, 2014 11:14 pm
3#

Pm pls
回頂端
R&W
XXX.XXX.176.222

發表發表於: Wed Sep 17, 2014 11:00 am
4#

Please PM to me, thanks^^
回頂端
Yuki327
XXX.XXX.108.127

發表發表於: Wed Oct 22, 2014 8:37 pm
5#

Pm pls
回頂端
Cheng Hong
XXX.XXX.209.133

發表發表於: Fri Oct 24, 2014 1:23 pm
6#

想要詳細資料, thx!! 
cthbb1987@yahoo.com.hk
回頂端
erusa
XXX.XXX.210.134

發表發表於: Mon Nov 03, 2014 12:31 am
7#

PM pls Smile
回頂端
ar fe
XXX.XXX.58.30

發表發表於: Tue Nov 04, 2014 10:21 pm
8#

PM Pls....thx
回頂端
S影子S
XXX.XXX.103.3

發表發表於: Thu Nov 13, 2014 5:47 pm
9#

email: grapevicky@yahoo.com.hk
Thx~
回頂端
Nicolecole
XXX.XXX.231.37

發表發表於: Mon Nov 17, 2014 4:40 pm
10#

想要詳細資料, thanks!
tsz_man_0613@hotmail.com
回頂端