發表主題 回覆文章
kwokyau
XXX.XXX.147.36

發表發表於: Wed Apr 13, 2016 2:42 pm
261#

廣告贊助 [隱藏]
可以PM資料給我嗎,謝謝
kwokyauchan@yahoo.com.hk
回頂端
Maggieblu
XXX.XXX.29.18

發表發表於: Thu Apr 14, 2016 4:43 pm
262#

Please PM me!! Thanks!
回頂端
Fnicola
XXX.XXX.33.39

發表發表於: Wed Apr 20, 2016 10:59 pm
263#

可以PM我資料嗎?thanks!
回頂端
vavacheung
XXX.XXX.111.140

發表發表於: Thu Apr 21, 2016 4:34 pm
264#

Hi, May I know the shop details? cheungvava@hotmail.com

Thank you
Eva
回頂端
vavacheung
XXX.XXX.111.140

發表發表於: Tue Apr 26, 2016 1:46 pm
265#

Please PM to cheungvava@hotmail.com
Thanks a lot~
回頂端
kimsheep
XXX.XXX.58.126

發表發表於: Mon May 09, 2016 8:44 pm
266#

can you send me more details?
thanks
rachelwwy0130@hotmail.com
回頂端
kuyil
XXX.XXX.24.176

發表發表於: Wed May 11, 2016 9:54 pm
267#

Please PM me ..thanks
liyuk1030@hotmail.com
回頂端
kaina
XXX.XXX.190.188

發表發表於: Fri May 13, 2016 1:15 am
268#

我都煩緊租28座van 可pm details to
Kaina1015@yahoo.com.hk 嗎?many thanks!
回頂端
XDPin
XXX.XXX.169.92

發表發表於: Tue May 17, 2016 10:46 pm
269#

JellyCoCo 寫到:
租咗架好舒服嘅28座Van,因慳錢,我自己都上埋Van仔,同班兄弟姊妺一齊勁開心...book左全日,價錢平~司機哥哥超好人~book車回覆快,仲有埋大旅遊巴接散席......我好煩架,schedule改佐好多次,煩佐司機哥哥好多次,佢仲係好客氣.....

Big Day 亂哂時間都無黑面,我勁唔好意思,但佢仲笑笑口,冇怨言....我最後封利是都加碼比佢....

Big Day前搵咗成個好耐都唔係好啱心水,因為好多間嘅花車收費都好貴,我仲勁sell比我d姊妹.....因為我聽過好多貨不對版,司機又遲到又黑面


請問可以PM資料給我嗎, thanks
回頂端
WOODANTONY666
XXX.XXX.205.183

發表發表於: Wed May 18, 2016 3:12 pm
270#

請問可以PM資料給我嗎, thanks
回頂端