發表主題 回覆文章
amychen
XXX.XXX.49.86

發表發表於: Tue Feb 04, 2014 2:07 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
小妹好日子出年,開始搵緊佈置公司,
在朋友婚禮上見到的舞台佈置,顏色同配搭都覺得幾靚,
之後問佢攞左間公司資料,諗住同佢地傾傾,

我見佢地個網頁又好多唔同既design ,都好好呀
最重要係價錢唔貴,我join個package 4千幾已經包多好多野
由其是D花都好靚,
好想推介比大家!

我同D出年結婚既姊妹打算要搵佢地 ,
各位SIS有興趣既可以forward比你地!


DC18512.jpg  Filesize: 137.1 KB  瀏覽次數: 11374 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
DC18516.jpg  Filesize: 154.18 KB  瀏覽次數: 11375 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供


amychen 在 Tue Sep 09, 2014 7:59 pm 作了第 1 次修改
回頂端
wingwingsiu
XXX.XXX.49.86

發表發表於: Wed Feb 05, 2014 10:20 pm
2#

Hello:
可以send D資料比我嗎?
我e-mail: wingwingsiu@gmail.com
Thank You!
回頂端
amychen
XXX.XXX.185.205

發表發表於: Sun Feb 09, 2014 4:21 pm
3#

Hello~~PM左比你啦
回頂端
iyakmal
XXX.XXX.215.233

發表發表於: Tue Feb 11, 2014 3:44 pm
4#

Can you PM me the company info? Thanks.
回頂端
anpanman418
XXX.XXX.159.73

發表發表於: Wed Feb 12, 2014 1:33 am
5#

can u PM me ma? thanks
回頂端
YEE:)
XXX.XXX.176.131

發表發表於: Mon Feb 17, 2014 12:21 pm
6#

quite nice...不過會唔會PINK得濟?? 加D深色少少會好D, 突出D
回頂端
reanne_yan
XXX.XXX.176.131

發表發表於: Mon Feb 17, 2014 12:24 pm
7#

你個frd一定好中意pink~, 如果係我,我會用多d 不同深淺的粉紅色....
回頂端
amychen
XXX.XXX.185.205

發表發表於: Tue Feb 18, 2014 12:38 am
8#

加多D深色都係好主意,約左果間野傾傾~~~
回頂端
mini_wong
XXX.XXX.185.205

發表發表於: Thu Mar 13, 2014 10:08 pm
9#

我幾鐘意這種pastel color啊,
可以PM資料給我嗎,Thanks!
回頂端
Wingyiyiws
XXX.XXX.33.47

發表發表於: Mon Mar 17, 2014 11:31 pm
10#

Please share thanks
joeyjoeywong@yahoo.com.hk
回頂端