發表主題 回覆文章
Angie_Chan
XXX.XXX.244.89

發表發表於: Fri Dec 20, 2013 2:51 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
我老公返工比較忙,所以我自己準備婚禮,
開頭搵極都搵唔到啱心水,我自己就想做一張特別設計既喜帖
後來我係網上搵到一個freelance designer,
佢除左喜帖之外,其他例如backdrop, thank you card 等都可以幫我設計
結果出黎既效果非常好, 好多賓客都好鍾意.
有興趣既朋友我可以比佢地個聯絡地址比大家!!
回頂端
hayley:)
XXX.XXX.130.133

發表發表於: Sat Dec 21, 2013 7:15 pm
2#

plz send me some details
ms.hayley.chan@gmail.com
回頂端
Agnesyst
XXX.XXX.171.39

發表發表於: Mon Dec 23, 2013 3:28 pm
3#

Could you please provide the details to me?
My email is agnesy0515@gmail.com
回頂端
Angie_Chan
XXX.XXX.244.89

發表發表於: Tue Dec 24, 2013 10:20 am
4#

已經PM左比大家了
回頂端
Homabb
XXX.XXX.182.70

發表發表於: Thu Jul 03, 2014 1:55 pm
5#

Please send me the details. Thanks.

homab1119@gmail.com
回頂端
Yandale
XXX.XXX.155.21

發表發表於: Fri Jul 04, 2014 5:00 pm
6#

Angie_Chan 寫到:
我老公返工比較忙,所以我自己準備婚禮,
開頭搵極都搵唔到啱心水,我自己就想做一張特別設計既喜帖
後來我係網上搵到一個freelance designer,
佢除左喜帖之外,其他例如backdrop, thank you card 等都可以幫我設計
結果出黎既效果非常好, 好多賓客都好鍾意.
有興趣既朋友我可以比佢地個聯絡地址比大家!!



may i know the details of this designer,
could u please send me more details. dale_cc@yahoo.com.hk
回頂端
Wolf
XXX.XXX.103.146

發表發表於: Wed Oct 08, 2014 11:11 pm
7#

可否分享給我?
dicky180@hotmail.com
回頂端
bebeching
XXX.XXX.252.142

發表發表於: Wed Oct 22, 2014 4:56 pm
8#

Please send me the details.
phoebec1231@gmail.com
Thanks.
回頂端
catpigb
XXX.XXX.2.211

發表發表於: Sun Feb 15, 2015 9:09 pm
9#

please PM the detail....thanks !
回頂端
Mandy Bear
XXX.XXX.219.19

發表發表於: Tue Aug 11, 2015 7:59 am
10#

Could you forward me the info? Thank you!
My email: ptclbear@gmail.com
回頂端