發表主題 回覆文章
Cat88^_^
XXX.XXX.245.178

發表發表於: Thu Oct 31, 2013 4:20 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
我早前結完婚用過一間DIY教堂佈置都幾藉得推介下,初初仲擔心D貨舊,好彩佢哋D貨好新淨同埋容易佈置,價錢都係$570所有教堂走廊,簽名枱,油畫及婚書枱佈置,最特別係佢哋有熊仔主題的.亦有絲花佈置,多個選擇,如果大家想要資料可留個email或PM 些資料給你們,或者上去佢哋個網頁睇睇!
<網址經管理員刪除>


Cat88^_^ 在 Fri Mar 14, 2014 2:38 pm 作了第 1 次修改
回頂端
koko2000
XXX.XXX.126.254

發表發表於: Fri Feb 21, 2014 4:51 pm
2#

可否給我資料?
thanks
venuschan72@yahoo.com.hk
回頂端
Cat88^_^
XXX.XXX.245.25

發表發表於: Fri Mar 14, 2014 2:39 pm
3#

Very Happy
回頂端
Priscilla C
XXX.XXX.6.250

發表發表於: Thu Mar 20, 2014 1:28 pm
4#

Pls. pm me, thanks a lot!

honhon03@yahoo.com.hk
回頂端
Emily Au
XXX.XXX.54.117

發表發表於: Mon Aug 25, 2014 10:04 pm
5#

Can you PM me plz!
or send to my email: beebeebees@yahoo.com.hk
Thanks!!!
回頂端
小白88
XXX.XXX.255.236

發表發表於: Fri Nov 14, 2014 2:42 pm
6#

$570 好平喎,款式都靚,可給我更多資料嗎?
回頂端
wendynini
XXX.XXX.203.197

發表發表於: Thu Nov 20, 2014 12:20 am
7#

Info please
sonicdavy@yahoo.com.hk
THANKS!!
回頂端
Cat88^_^
XXX.XXX.255.236

發表發表於: Wed Feb 18, 2015 1:13 pm
8#

Pls check email
回頂端
Cat88^_^
XXX.XXX.255.236

發表發表於: Sat Apr 18, 2015 12:26 pm
9#

Very Happy
回頂端
Sampson Yuen
XXX.XXX.149.45

發表發表於: Mon Apr 20, 2015 3:17 pm
10#

可以PM我嘛? Thanks!
回頂端