發表主題 回覆文章
kateBr
XXX.XXX.12.225

發表發表於: Sun Mar 22, 2015 5:48 pm
61#

廣告贊助 [隱藏]
please please email this band details

yididy7746@hotmail.com
回頂端
mavis.ch
XXX.XXX.158.38

發表發表於: Thu Apr 09, 2015 4:14 pm
62#

pls send me more details
回頂端
kateBr
XXX.XXX.62.161

發表發表於: Wed Apr 22, 2015 5:12 pm
63#

can you share the details with me? Thanks!!
yididy7746@hotmail.com
回頂端
Sosomama
XXX.XXX.251.134

發表發表於: Sun May 03, 2015 10:38 am
64#

Please pm me, thanks
Sophiasit0130@hotmail.com
回頂端
lmkmiu
XXX.XXX.38.236

發表發表於: Tue May 26, 2015 12:06 pm
65#

Pls send me details thanks lmk.miu@gmail.com
回頂端
GloriaChanccc
XXX.XXX.79.148

發表發表於: Wed Jun 17, 2015 12:24 pm
66#

Please send me the details, Thanks

gloriajoe1018@gmail.com
回頂端
fan515
XXX.XXX.10.96

發表發表於: Wed Nov 18, 2015 10:02 am
67#

Hi can you pm me the details? thanks.


灰灰要結婚鳥 寫到:
是咁的,參加一個朋友係ritz carlton 嘅婚禮 ~

入到去個 Ballroom, 感覺唔錯 ~~ 幾舒服~~特別係啲音樂幾好聽,仲以為係酒店播 ~ 點知望真 d 原來係有隊 Live Band ~

我同男朋友都好想搵 Live Music, 呢次終於比我搵到啦 ~ 菲籍嘅 Musicians 玩得好放﹗去到敬酒呢 d 高潮位仲唱埋 Lady Gaga tim~ 真係正啊 !! 連家下好紅嘅MC阿 Bob 都讚啊 ~

(呵呵~ 當然我已經拎左佢地嘅 Contact 啦)
Laughing
回頂端
eubilam
XXX.XXX.10.96

發表發表於: Mon Nov 23, 2015 5:18 pm
68#

can you send me more info? thx thx
回頂端
holing1112
XXX.XXX.136.170

發表發表於: Thu Dec 10, 2015 12:10 pm
69#

Please send me the details, Thanks

holing1112@hotmail.com
回頂端
Monte Lam
XXX.XXX.10.248

發表發表於: Mon May 27, 2019 2:52 pm
70#

音樂唔係好關國藉事嘅
回頂端