發表主題 回覆文章
appletea
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Sat Aug 25, 2012 12:06 pm
11#

廣告贊助 [隱藏]
你上佢地個網頁就會見到架嘞, 可以直接係網訂買同比錢, 完成之後會有email通知你約療程時間, 好方便呢~
回頂端
yunggrace
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Tue Aug 28, 2012 12:04 pm
12#

could you pm me details, thanks!
回頂端
jelly02
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Thu Aug 30, 2012 3:56 pm
13#

appletea 寫到:
你上佢地個網頁就會見到架嘞, 可以直接係網訂買同比錢, 完成之後會有email通知你約療程時間, 好方便呢~


我都join左, 簡左去佢銅鑼灣間新店度做treatment ~
回頂端
pollypo
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Sat Sep 01, 2012 11:40 am
14#

jelly02 寫到:
appletea 寫到:
你上佢地個網頁就會見到架嘞, 可以直接係網訂買同比錢, 完成之後會有email通知你約療程時間, 好方便呢~


我都join左, 簡左去佢銅鑼灣間新店度做treatment ~


想問下即係銅鑼灣邊度? 如果近我公司我都想join
回頂端
sammek
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Mon Sep 03, 2012 5:43 pm
15#

kimmyto 寫到:
你係咪用剃刀黎脫毛架?
如果你做左激光脫毛會白淨返o架



唔怪得啦, 我都係咁><"
好彩後尾做左laser脫毛
而家明顯白返曬!
回頂端
samme_roy
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Fri Sep 07, 2012 6:08 pm
16#

sammek 寫到:
kimmyto 寫到:
你係咪用剃刀黎脫毛架?
如果你做左激光脫毛會白淨返o架



唔怪得啦, 我都係咁><"
好彩後尾做左laser脫毛
而家明顯白返曬!


用脫毛膏都會敏感架, 所以後來都令可試下去做激光脫毛
回頂端
jelly02
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Tue Sep 11, 2012 1:10 pm
17#

己經脫咗2次,真係啲毛出少咗同幼身好多。咁我自己就加埋個護理,見到腋下啲色素係咁退緊,本來以為出咗既色素係無得救既,但來係可以退既。好開心! Very Happy
回頂端
angell
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Thu Sep 13, 2012 4:40 pm
18#

係呀!激光脫毛脫咗腋下,係會白淨返。我估係因為啲黑色的毛唔見咗,視覺上係會白啲,同埋啲毛孔又收細咗,加上唔再剃住佢,色素係會隨新陳代謝咁排走。
回頂端
Fuuun
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Wed Sep 19, 2012 6:48 pm
19#

原理我就唔知,不過我嗰時做咗脫我之前約2-3個月啲色就開始淡返,整體幼滑咗。
回頂端
eleM
XXX.XXX.139.90

發表發表於: Sat Sep 22, 2012 11:27 am
20#

我之前都係呢間到做咗小腿,都幾好service,做咗5次就脫晒啦。
不過我想做埋underarm,咁如果真係退到色素就更加分。

等我都去八吓先…
回頂端