發表主題 回覆文章
wawapoon
XXX.XXX.121.34

發表發表於: Thu Aug 18, 2011 5:14 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
大家有無試過有心事唔會搵你老公傾?
反而搵其他人講,甘樣反而得到你想知嘅答案 ?
回頂端
LBB
XXX.XXX.89.28

發表發表於: Sat Aug 20, 2011 12:43 am
2#

絕對唔會同老公傾, 同佢一齊咁耐又點會唔清楚佢嘅性格? 仲係男女朋友嗰陣時都仲好一d; 好多男人都寧願將精神心思放在工作上面, 唔想返到屋企都仲要同你分析事件 (因為佢要花好多時間聽你講成件事先至可以替你 "分析" 同埋比 "建議"你嘛!)... 當然亦都會有好多老公係好重視個老婆嘅, 即使幾煩幾忙碌都會肯聽同埋比意見嘅, 就睇你好唔好彩遇到一個咁好嘅男人喇....

如果遇到好唔開心嘅事, 或者想得到一d有建設性嘅意見, 我會同一位相識左十幾年嘅男同事傾計, 佢會比到我一d幾中肯嘅答案, 亦都會好有耐性咁去聽我講野, 有時仲可以站响男人立場比到我同老公相處嘅心得... 所以有一兩個知音係好重要架!
回頂端
wawapoon
XXX.XXX.18.10

發表發表於: Tue Sep 20, 2011 2:06 pm
3#

特別係講到男女朋友這話題, 就無辦法客觀討論落去.
因為心態已唔同左. 未婚妳多人追, 佢會覺得好有成功感.
唔介意討論我身邊嘅男性朋友, 到婚後, 佢就覺得根本男女
係無辦法做朋友, 討論這些只是我不滿足現狀, 或另有想法.

噢,算數, 收線 !
回頂端
Rainbow Cheung
XXX.XXX.73.70

發表發表於: Thu Oct 25, 2012 12:04 am
4#

心同感受,有時寧願同朋友傾訴 Sad
回頂端
Cand''y NG
XXX.XXX.231.26

發表發表於: Thu Nov 08, 2012 11:16 am
5#

有時候係同好朋友傾好過同老公傾
顧忌少一d
當然要係最好既朋友啦
回頂端
chingching`
XXX.XXX.231.26

發表發表於: Thu Dec 06, 2012 5:07 pm
6#

但我覺得同老公傾可以聽到真話
回頂端
catsweet18
XXX.XXX.64.200

發表發表於: Fri Dec 14, 2012 12:26 am
7#

同老公傾>朋友傾.....都好唔同Feel, 睇吓咩話題, 有時男人都係無耐性, 女性好似較好 Rolling Eyes
回頂端
Madhur
XXX.XXX.229.41

發表發表於: Tue Jan 21, 2014 2:08 am
8#

我有些话题唔会同老公倾
反而会跟sis倾
回頂端
pingping567
XXX.XXX.143.120

發表發表於: Wed Jan 22, 2014 11:52 am
9#

老豆唔係咩都傾得架
回頂端
ppoo
XXX.XXX.143.120

發表發表於: Fri Jan 24, 2014 6:08 pm
10#

老公一定吾係你可以傾訴得到既人,切記。
回頂端