發表主題 回覆文章
Mini-Kinki
XXX.XXX.14.195

發表發表於: Tue Jan 04, 2011 5:45 am
21#

廣告贊助 [隱藏]
有時玩低b遊戲唔緊要, 果刻大家笑下有乜所謂?
最怕有d人好似住係深山n年無出黎咁
事後keep住拎果晚既事黎講 Mad
回頂端
cf1234
XXX.XXX.231.8

發表發表於: Mon Jan 17, 2011 6:13 pm
22#

我都比較早啲食完早啲走, 玩遊戲有啲家長會唔鍾意.
回頂端
格格唔係我
XXX.XXX.161.130

發表發表於: Tue Jan 18, 2011 3:54 pm
23#

可能當時唔想玩
但系過後回味又覺得好好
回頂端
貓之國公主
XXX.XXX.158.212

發表發表於: Wed Jan 19, 2011 3:28 pm
24#

自己做新娘就唔鍾意玩
回頂端
May Au Y
XXX.XXX.161.62

發表發表於: Thu Jan 20, 2011 9:23 pm
25#

agree wor
回頂端
chingtszlam
XXX.XXX.96.26

發表發表於: Sun Jan 30, 2011 1:06 pm
26#

我都係咁話
食完早點走就好
回頂端
·fendy
XXX.XXX.130.232

發表發表於: Tue Feb 15, 2011 3:43 pm
27#

如果有豐富既獎品
肯定有好多人想玩 Very Happy
回頂端
孟妤妤
XXX.XXX.27.136

發表發表於: Tue Jan 05, 2016 10:37 am
28#

婚宴遊戲容易冷場....唔喜歡
回頂端
Shenae
XXX.XXX.228.178

發表發表於: Wed Apr 06, 2016 11:41 am
29#

我吾中意婚宴遊戲,容易冷場尷尬!
回頂端
紫蘇琉璃
XXX.XXX.63.142

發表發表於: Fri Apr 08, 2016 2:13 pm
30#

我唔中意遊戲,會擔心冷場
回頂端