發表主題 回覆文章
Great Price Buyer
XXX.XXX.213.252

發表發表於: Sun Aug 01, 2010 4:14 pm
21#

廣告贊助 [隱藏]
睇你有幾多啦,明知男方搵得7-8千一個月,
開價8萬我都見過,心諗你不如話唔俾個女嫁啦。
回頂端
kca
XXX.XXX.177.245

發表發表於: Tue Aug 03, 2010 2:36 pm
22#

公價5萬 ???
真架 ???
回頂端
小小君
XXX.XXX.150.129

發表發表於: Thu Aug 12, 2010 2:06 pm
23#

我覺得係睇下你自己既負擔吧...
我識朋友比幾萬...
亦都識D比十幾萬的...
所以都係睇下自己既能力啦~~
回頂端
plumcats
XXX.XXX.252.144

發表發表於: Wed Aug 18, 2010 10:37 am
24#

我媽開頭都話睇男家比幾多, 跟住我話你都要比個數我, 咁先可以同男家講, 好彩係我媽講既數係男朋友開頭預留既一半, 所以好快攪掂, 同個公價都好近下!!
回頂端
hoki64
XXX.XXX.240.84

發表發表於: Thu Sep 02, 2010 7:07 pm
25#

都要因應能力而定既...唔通下下都10萬8萬咩....
回頂端
Bow...
XXX.XXX.149.226

發表發表於: Fri Sep 03, 2010 10:13 pm
26#

唉!!!我都會準備結婚,男友叫我問媽媽要幾多禮金??佢有朋友俾左$13,888.
我都唔知點開口問媽媽......好煩ar~~
回頂端
Angel1
XXX.XXX.144.163

發表發表於: Tue Sep 07, 2010 5:27 pm
27#

我覺得每個人既能力同情況都唔同geh, 不能一概而論
回頂端
lulugel
XXX.XXX.12.130

發表發表於: Wed Sep 08, 2010 12:55 pm
28#

咁禮金計唔計埋人情在內先??

我阿媽禮金一個數...佢要的酒席用來請親戚, 佢o既朋友....佢哋俾o既人情都要埋呀....

加埋就唔止這個價了......結婚條數咁就冇咗一大舊.....
回頂端
oldlady
XXX.XXX.95.4

發表發表於: Thu Sep 09, 2010 9:17 pm
29#

M square 寫到:
其實禮金真係好睇個人收入同家底,
我呢家都煩緊,
因為仲未同媽咪傾禮金、酒席o既問題~
好怕傾到錢o既問題就嘈~~


嘈緊
回頂端
jillstar
XXX.XXX.42.196

發表發表於: Tue Sep 14, 2010 2:17 am
30#

我覺得呢d豐檢由人...睇下自己應付到幾多喇~~~
回頂端