發表主題 回覆文章
chingtszlam
XXX.XXX.96.26

發表發表於: Sun Jan 30, 2011 1:10 pm
31#

廣告贊助 [隱藏]
認同 可以留住最美既一刻 同人分享
回頂端
Che Che Kitty
XXX.XXX.237.201

發表發表於: Tue Feb 08, 2011 5:34 pm
32#

除左網上做research同搵朋友介紹之外,
都要睇下間公司成立左幾耐,
有幾大規模,攝影師做左幾多年,
d相質素係點,
就要睇多幾間先知喇...
如果有朋友自動請纓做你婚禮攝影師,
都咪話唔頭痕...
回頂端
pc_villa
XXX.XXX.48.120

發表發表於: Wed Feb 16, 2011 12:19 am
33#

應該話有相機加埋識執相就可以做~
回頂端
孟妤妤
XXX.XXX.27.136

發表發表於: Tue Jan 05, 2016 10:36 am
34#

非常同意!支持!多謝分享!
回頂端
愛在蓉蓉兒
XXX.XXX.100.155

發表發表於: Mon Jan 18, 2016 1:41 pm
35#

婚照攝影要有經驗,角度光源都很重要。
回頂端
Shenae
XXX.XXX.228.178

發表發表於: Wed Apr 06, 2016 11:43 am
36#

有相機還要有技術
冇技術就冇好相片...
回頂端
奇奇X安安
XXX.XXX.12.201

發表發表於: Thu Apr 28, 2016 10:49 am
37#

做足功課, 到forum參考真實用家的意見
同意 Cool
回頂端
伶兒隨風自在飛
XXX.XXX.68.28

發表發表於: Tue Aug 02, 2016 10:39 am
38#

婚照影要技術, 非三腳貓功夫可以駕馭
回頂端
shareeeee
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Mon Mar 04, 2019 3:35 pm
39#

多謝分享實戰經驗
回頂端
keepgoing
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Wed May 29, 2019 12:58 pm
40#

攝影好主觀 所以無話咩EXP
回頂端