發表主題 回覆文章
fleuria
XXX.XXX.41.70

發表發表於: Tue May 24, 2016 4:59 pm
1#

廣告贊助 [隱藏]
好鐘意滿天星伴娘花球 (胡杏兒都有用)~ 最近係instagram見到有間新網店有得買! 價錢平過市面上多,只係二百幾~

而家仲有新張優惠,facebook fans有折!其他花品都價錢合理,鮮花花球set $900起,感謝花束$400 only~


Let me know if you want to have the details!


IMG_8665.JPG  Filesize: 206.57 KB  瀏覽次數: 4329 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
回頂端
Little kitten
XXX.XXX.211.182

發表發表於: Sun May 29, 2016 12:49 pm
2#

fleuria 寫到:
好鐘意滿天星伴娘花球 (胡杏兒都有用)~ 最近係instagram見到有間新網店有得買! 價錢平過市面上多,只係二百幾~

而家仲有新張優惠,facebook fans有折!其他花品都價錢合理,鮮花花球set $900起,感謝花束$400 only~


Let me know if you want to have the details!


可否比資料我呢?thanks
kittycat888@yahoo.com.hk
回頂端
coffee bean bean
XXX.XXX.25.8

發表發表於: Sun Jun 05, 2016 11:55 am
3#

can you pm me details..
回頂端
RingoB
XXX.XXX.202.241

發表發表於: Fri Jul 08, 2016 8:42 pm
4#

PM details please~~~ Very Happy
回頂端
lovevacation
XXX.XXX.43.98

發表發表於: Mon Aug 29, 2016 12:08 pm
5#

fleuria 寫到:
好鐘意滿天星伴娘花球 (胡杏兒都有用)~ 最近係instagram見到有間新網店有得買! 價錢平過市面上多,只係二百幾~

而家仲有新張優惠,facebook fans有折!其他花品都價錢合理,鮮花花球set $900起,感謝花束$400 only~


Let me know if you want to have the details!


PM details please
回頂端
Manshow
XXX.XXX.94.154

發表發表於: Sat Sep 03, 2016 9:50 pm
6#

Pm detail plz
Thank you Smile
回頂端
wingvsw
XXX.XXX.222.81

發表發表於: Wed Sep 07, 2016 3:06 pm
7#

can you please pm me the details? Thanks.

loberto99@gmail.com
回頂端
stepchong
XXX.XXX.234.66

發表發表於: Wed Oct 05, 2016 9:50 am
8#

please PM me Smile
回頂端
sam918
XXX.XXX.171.197

發表發表於: Thu Oct 13, 2016 12:04 pm
9#

can u pm the details,please, thank you

kaying918918@yahoo.com.hk
回頂端
DorLoLo
XXX.XXX.10.247

發表發表於: Tue Mar 21, 2017 2:27 am
10#

Pls. send the details to me! Thx a lot.

Email: dorothylo0127@gmail.com
回頂端