發表主題 回覆文章
1130
XXX.XXX.227.88

發表發表於: Wed Jun 08, 2016 1:08 am
1#

廣告贊助 [隱藏]
美心餅咭$35/張 (原價$50, 無封套)
奇華餅咭$50/張 (原價$100, 無封套)

最少20張, 可在(荃灣或香港)地鐵沿線交收

有意可E-mail : tobeytong723@yahoo.com.hk

Sold Out


1130 在 Tue May 30, 2017 5:22 pm 作了第 1 次修改
回頂端
1130
XXX.XXX.227.88

發表發表於: Tue Jun 14, 2016 1:28 am
2#

up
回頂端
Psyga
XXX.XXX.100.122

發表發表於: Tue Jun 14, 2016 11:47 am
3#

已 email 你
回頂端
ChloeYYWong
XXX.XXX.28.48

發表發表於: Mon Aug 08, 2016 10:25 pm
4#

你好, 想要50張, 請回覆, , 謝謝.
回頂端
AC919
XXX.XXX.4.44

發表發表於: Sat Aug 20, 2016 10:49 pm
5#

你好, 請問仲有冇? 想要30張, 請回覆。謝謝!
回頂端
QueenieQ
XXX.XXX.31.130

發表發表於: Fri Sep 16, 2016 6:12 am
6#

想要200張餅卡!致電52116865
回頂端
kristenleeman
XXX.XXX.2.141

發表發表於: Sat Sep 17, 2016 11:26 am
7#

想要150張
email:kristenfuleeman@gmail.com
thanks!!!!
回頂端
HEBE TSOI
XXX.XXX.119.242

發表發表於: Mon Oct 24, 2016 2:42 pm
8#

想要30張餅卡!致電93355106
回頂端
Fanny7772
XXX.XXX.90.5

發表發表於: Tue Nov 08, 2016 10:26 am
9#

請問奇華是幾錢張 ? 是50元或70元?
回頂端
Celiaszeto
XXX.XXX.34.150

發表發表於: Wed Jan 04, 2017 3:34 pm
10#

還有嗎?
回頂端