發表主題 回覆文章
Pink Pink Lady
XXX.XXX.104.238

發表發表於: Fri Mar 21, 2014 7:18 pm
21#

廣告贊助 [隱藏]
金都,避之則吉。或者今次結婚衰咗,下次吾去金都咪得囉!
回頂端
雞脾菇
XXX.XXX.78.224

發表發表於: Tue Mar 25, 2014 11:28 pm
22#

請問係邊間公司?thx
回頂端
Yakult_C
XXX.XXX.70.26

發表發表於: Mon Apr 21, 2014 11:02 pm
23#

Can PM me the company name pls?
回頂端
MaryCC
XXX.XXX.52.1

發表發表於: Wed Feb 04, 2015 11:29 am
24#

pm please, will black list!! Thousand thanks.
回頂端
mamashan
XXX.XXX.138.179

發表發表於: Wed Jul 29, 2015 12:12 am
25#

我睇哂你成段野, 我覺得你應該講個間野出黎, 或者將其中一個字打x 字, 比其他準新娘知道, 小心下都好, 同埋我都係到搵緊, 如果不幸中招, 真係好無奈
回頂端
hei14hk
XXX.XXX.114.20

發表發表於: Fri Jul 31, 2015 2:11 pm
26#

please PM me which company, thanks Very Happy
回頂端
Mon Chan
XXX.XXX.126.107

發表發表於: Wed Aug 05, 2015 11:52 am
27#

是那間公司?
回頂端
stefanieli
XXX.XXX.7.155

發表發表於: Mon Oct 05, 2015 8:42 pm
28#

Could you plase send me more information? Thanks
回頂端
one Mic
XXX.XXX.158.2

發表發表於: Tue Feb 23, 2016 1:58 pm
29#

邊間呀
回頂端
Meitung
XXX.XXX.89.27

發表發表於: Wed Mar 23, 2016 11:54 pm
30#

Pm
回頂端