發表主題 回覆文章
b_coby
XXX.XXX.39.221

發表發表於: Sun Oct 18, 2009 12:11 am
11#

廣告贊助 [隱藏]
其實我都無咩idea.. 同朋友choose 婚紗時, 就會意見多多!
宜家..輪到自己..就無頭緒!!
不過..都仲有一年去準備!! 大家比下意見我啦~
因為我個人唔太高..仲有0的baby fat 添! Embarassed
回頂端
糖果888
XXX.XXX.193.124

發表發表於: Sat Oct 24, 2009 1:01 am
12#

心型cut,大拖尾
回頂端
心樂
XXX.XXX.156.123

發表發表於: Wed Nov 04, 2009 11:47 am
13#

唔需要花款多...簡單得黎大方得體...一條 low cut 拖尾係我既理想婚紗
回頂端
久城
XXX.XXX.191.196

發表發表於: Tue Dec 01, 2009 8:47 pm
14#

Dorian Ho 及 Barney 都好喜歡! 支持本地設計!
回頂端
瑪麗
XXX.XXX.212.74

發表發表於: Sat Dec 05, 2009 11:57 am
15#

我系深圳發現有間婚紗店有好多刺繡同釘珠的婚紗,質量好,服務態度都好,最緊要系交通方便,一出羅湖關就系啦!
回頂端
芒果布甸
XXX.XXX.104.110

發表發表於: Fri Dec 18, 2009 1:08 am
16#

瑪麗 寫到:
我系深圳發現有間婚紗店有好多刺繡同釘珠的婚紗,質量好,服務態度都好,最緊要系交通方便,一出羅湖關就系啦!


間舖叫乜名呢 Question
回頂端
choe
XXX.XXX.136.38

發表發表於: Wed Jan 13, 2010 3:55 pm
17#

大拖尾 Very Happy 我比較喜歡宮廷款
回頂端
STW37EMILY
XXX.XXX.94.173

發表發表於: Thu Jan 14, 2010 7:27 pm
18#

我最愛就係La Sposa dress..
Elegant, adorable.....
回頂端
LW-bb
XXX.XXX.233.73

發表發表於: Mon Jan 18, 2010 10:58 am
19#

我心儀o既款式係deep V + v neck, 大露背呀
但係我無咁好o既身材...囉!!
各位知道邊度會多d 呢d 款式呢??
回頂端
yydreamy
XXX.XXX.116.163

發表發表於: Tue Jan 19, 2010 12:45 am
20#

瑪麗 寫到:
我系深圳發現有間婚紗店有好多刺繡同釘珠的婚紗,質量好,服務態度都好,最緊要系交通方便,一出羅湖關就系啦!


我都想知where!
回頂端