發表主題 回覆文章
小豬女^.^
XXX.XXX.130.156

發表發表於: Fri Oct 17, 2008 10:28 am
2271#

此乃舊帖唯讀區- 主題已被封存,只供閱讀,不能回覆或進行任何操作。

若要閱讀較新的討論內容,建議瀏覽以下話題:

更多»

廣告贊助 [隱藏]
WING @@ 寫到:
蚊_蚊子 寫到:
WING @@ 寫到:
迎喜將會o係下年9月裝修~~唔知會點整呢

裝修 ????
confirm 左 ????
幾時裝修完呀 ????


係呀~~我之前打去問過佢話09年9-11月裝修唔知可唔可以整到個樓底高返小小呢

樓底係FIX左...無得變高架!
吳經理話係稻香成個集團排隊裝修,而銅鑼灣迎喜就排到09年年尾先到佢地裝修...
另外我仲聽吳經理講,集團計劃將會擺EXPO,到時迎喜既婚宴就會多好多!
回頂端
KK小肥
XXX.XXX.170.121

發表發表於: Fri Oct 24, 2008 3:57 pm
2272#

hk167club 寫到:
30/6/08終於完成bd啦!
everything ok!
果晚仲玩到12點幾......
special thanks for 迎囍!!!!!
26圍,
food------90分
service---85分
place-----90分
佢依家仲出左超值plan迎x宴(for wedding!?)
由$2千幾起


我想問吓你當埋單有無收or比貼士?
如果有...你比幾多?
回頂端
acky
XXX.XXX.28.40

發表發表於: Thu Oct 30, 2008 11:00 am
2273#

KK小肥 寫到:
hk167club 寫到:
30/6/08終於完成bd啦!
everything ok!
果晚仲玩到12點幾......
special thanks for 迎囍!!!!!
26圍,
food------90分
service---85分
place-----90分
佢依家仲出左超值plan迎x宴(for wedding!?)
由$2千幾起


我想問吓你當埋單有無收or比貼士?
如果有...你比幾多?


我都想知當日完場時貼士要比幾多? 令外, 酒樓仲有無其他嘢比反新人?
回頂端
Rice
XXX.XXX.212.202

發表發表於: Sat Nov 15, 2008 12:54 am
2274#

越來越少人講 "迎囍" d 野啦....
回頂端
acky
XXX.XXX.28.40

發表發表於: Wed Nov 19, 2008 12:28 pm
2275#

Rice 寫到:
越來越少人講 "迎囍" d 野啦....


PUSH!!
回頂端
acky
XXX.XXX.28.40

發表發表於: Sat Nov 22, 2008 10:37 am
2276#

唔知銅鑼灣迎囍個back drop會唔會改呢?我見其他埸的jm都有講過這話題
回頂端
Rice
XXX.XXX.212.232

發表發表於: Mon Nov 24, 2008 10:47 am
2277#

下~會改..........
回頂端
acky
XXX.XXX.28.40

發表發表於: Fri Nov 28, 2008 12:00 pm
2278#

PUSH!
回頂端
花老爺
XXX.XXX.242.103

發表發表於: Sun Nov 30, 2008 12:24 pm
2279#

尋晚去完飲完, 食物都好好食, 大大碟, refill 飲品好快, 全晚都好OK
回頂端
acky
XXX.XXX.28.40

發表發表於: Tue Dec 02, 2008 11:39 am
2280#

花老爺 寫到:
尋晚去完飲完, 食物都好好食, 大大碟, refill 飲品好快, 全晚都好OK


Thanks for your sharing!
回頂端