生活易討論區主頁 › 新婚生活易 討論區 首頁

發表人 內容
  主題: 請問有人用過海洋婚禮攝錄嗎?
hammercat

回覆: 2528
觀看: 260243

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Wed Feb 14, 2007 10:18 pm   主題:
TonyCheung, 結婚當日攝影師都係同我講十日左右可以取相. 最後係結婚三星期才取相片,再過多一個星期才可取底片和Photo CD. :evil:
  主題: 請問有人用過海洋婚禮攝錄嗎?
hammercat

回覆: 2528
觀看: 260243

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Mon Feb 12, 2007 10:59 pm   主題:
片頭好唔好就見仁見智啦,我覺得都可接受. 我全日一個攝影師,佢間唔中會幫我Snap下,唔算係好專業,但係有d都影得唔錯架.
  主題: 請問有人用過海洋婚禮攝錄嗎?
hammercat

回覆: 2528
觀看: 260243

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Sat Feb 10, 2007 8:38 pm   主題:
應該大約三十至四十分鐘左右啦..
  主題: 請問有人用過海洋婚禮攝錄嗎?
hammercat

回覆: 2528
觀看: 260243

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Fri Feb 09, 2007 9:12 am   主題:
佢既即日剪片,其實係將朝早全部過程會大致上會保留(可能cut左少少),然後再加音樂同效果.我結婚個日個兄弟見到條片都覺得長左d,後來只係播接新娘個一part. 並唔係summary.
  主題: 請問有人用過海洋婚禮攝錄嗎?
hammercat

回覆: 2528
觀看: 260243

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Wed Jan 24, 2007 4:51 pm   主題:
片頭都OK.影相個日就冇乜問題 但Big date之後你要三催四請先可以囉返d相 同 Video,要分幾次去囉添. 仲要係之前答應左你既起貨日期,都係起唔到貨.仲要係冇通知你架喎. 如果唔想分幾次去,一係等耐d,一係下下打電話下去催下佢. :evil:
  主題: 請問有冇book左或book過海洋專業婚禮服務)
hammercat

回覆: 30
觀看: 9315

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Sun Dec 24, 2006 1:44 am   主題:
Hi Cammy Chu, 我並不是說他們質數有問題,只不過想講,如果答應客人的起貨時間,無論公司有幾多生意都好,並不是可以用呢個理由作為延遲交貨既藉口.除非己經一早就通知客人有關情況.如果唔係就俾人一種"冇信用"的感覺.(今時今日既服務態度,係唔夠既... :? ) 例如舖頭通知你一個星期可以起貨,就應該一個星期可以交到貨給客人,你願意否等兩星期,甚至更長的時間嗎? 不過平心而論,海洋影相質數都算不錯,並沒有大問題.可能係細公司初起步吧.應該仲有不少可以進步既空間.
  主題: 請問有冇book左或book過海洋專業婚禮服務)
hammercat

回覆: 30
觀看: 9315

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Wed Dec 20, 2006 11:29 am   主題:
我覺得佢地人手唔係好夠,影完相之後,好多野都會遲交貨.
  主題: 請問有冇book左或book過海洋專業婚禮服務)
hammercat

回覆: 30
觀看: 9315

發表版面: 婚禮攝影錄影   發表於: Wed Dec 20, 2006 11:29 am   主題:
我覺得佢地人手唔係好夠,影完相之後,好多野都會遲交貨.
  主題: 寶安旅運
hammercat

回覆: 332
觀看: 32466

發表版面: 婚禮籌備   發表於: Thu Sep 28, 2006 10:55 am   主題:
請問你會揀邊個車牌號碼既車呀?
  主題: 自己整禮物,平均每份都係$1.65
hammercat

回覆: 637
觀看: 41667

發表版面: 婚禮籌備   發表於: Mon Sep 25, 2006 12:33 am   主題:
hammercat@gmail.com Thanks..
  主題: 精緻小禮物,只售2元
hammercat

回覆: 264
觀看: 17690

發表版面: 婚禮籌備   發表於: Mon Sep 25, 2006 12:32 am   主題:
Please send information to me. hammercat@gmail.com
  主題: 有無人要 "只因喜歡你 (原唱版)"
hammercat

回覆: 252
觀看: 20104

發表版面: 音樂   發表於: Wed Sep 20, 2006 9:49 am   主題:
我都想要呀,可唔可以send 埋俾我呀? hammercat@gmail.com
  主題: 有冇人擺過尖沙咀北京道 1 號帝廷酒家.....
hammercat

回覆: 4617
觀看: 440120

發表版面: 帝廷酒家   發表於: Thu Sep 07, 2006 9:57 pm   主題:
睇過菜單,發覺$3980 同 $4480 既菜色差唔多,只係條魚唔同,$3980係大青班,$4480係大海星班.大家知唔知兩種魚有乜大既分別呀?星班係咪會"得睇"d呢?
  主題: 非常滿意28座van(可介紹)
hammercat

回覆: 756
觀看: 46341

發表版面: 婚禮籌備   發表於: Fri Aug 11, 2006 2:54 pm   主題:
Please send more detail to hammercat@gmail.com
  主題: Very Very Good Recommendation (旅遊車) ^o^ The price is cheaper
hammercat

回覆: 480
觀看: 35891

發表版面: 婚禮籌備   發表於: Sat Aug 05, 2006 11:12 am   主題:
Please send more information to me. hammercat@gmail.com
  主題: 有冇人擺過尖沙咀北京道 1 號帝廷酒家.....
hammercat

回覆: 4617
觀看: 440120

發表版面: 帝廷酒家   發表於: Fri Jul 21, 2006 2:02 pm   主題:
請問帝廷送個d洋酒同紅酒,係乜牌子架?同質量得唔得呢?
 
0.721s