生活易討論區主頁 › 新婚生活易 討論區 首頁

發表人 內容
  主題: 多謝開心大妗華姨
20092009

回覆: 43
觀看: 17871

發表版面: 中式 / 過大禮 / 擇日
   發表於: Sun Oct 11, 2009 10:49 pm   主題:
本人在9月順利完成婚禮,多謝她當日替我打點,煩少好多野
  主題: 召集【彩褔皇宴】擺酒的姊妹們
20092009

回覆: 10357
觀看: 728186

發表版面: 譽宴 (旺角店,尖沙咀店,銅鑼灣店 (利舞台),觀塘店,灣仔店)   發表於: Sun Jun 21, 2009 9:04 pm   主題:
novotel嗰邊post 話會同我地始創對調廚房呀 死啦,唔知novotel個廚房得唔得呢?
  主題: 搵唔到佢鋪,問佢路,就俾佢話: 你唔識字呀
20092009

回覆: 0
觀看: 393

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Wed Apr 15, 2009 10:19 pm   主題:
我係呢到問到有間租衫公司係上水某閣樓, 咁我朋友媽咪住上水, 我就叫佢去睇下., 佢鋪頭唔係咁易搵, 咁auntie就打去問, 問多幾句, 個女人好勞氣咁(可能係老板娘)竟然話: 你唔識字呀 咁auntie 雖然唔開心, 但都上了去 上到去d衫一般, 但試了二件, 唔arm, 一路態度都唔好, 粗聲粗氣,不過auntie個friend 睇中個髮夾, 想同老板娘講下價, 老板娘就話:你唔arm唔好浪費我時間啦! 雖然最後都買左個夾, 但auntie同佢個friend就一肚氣 而我, 就好唔好意思, 介紹佢上去, 點知受了一肚子的氣 今時今日, 咁既服務態度, 真係唔要得
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sun Mar 22, 2009 10:05 pm   主題:
push
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Fri Mar 20, 2009 12:27 am   主題:
push
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Wed Mar 18, 2009 9:45 pm   主題:
push
  主題: 想買媽咪衫、姐妹衫、長輩晚裝
20092009

回覆: 294
觀看: 28944

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Mon Mar 16, 2009 7:33 pm   主題:
can you pm me also?
  主題: 天后新鋪,買婚紗晚裝一件500~1000左右
20092009

回覆: 62
觀看: 5651

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sun Mar 15, 2009 12:21 am   主題:
do you have 媽咪衫? and where is your shop?
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sat Mar 14, 2009 11:29 pm   主題:
push
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Fri Mar 13, 2009 7:42 pm   主題:
林家新抱仔 Thanks for your interest. pm sent, pls check.
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Mon Mar 09, 2009 11:26 pm   主題:
push
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sun Mar 08, 2009 11:24 pm   主題:
push
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sat Mar 07, 2009 5:23 pm   主題:
新婚坎比 Thanks for your interest. pm sent 20092009
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Wed Mar 04, 2009 12:36 am   主題:
push
  主題: 召集【彩褔皇宴】擺酒的姊妹們
20092009

回覆: 10357
觀看: 728186

發表版面: 譽宴 (旺角店,尖沙咀店,銅鑼灣店 (利舞台),觀塘店,灣仔店)   發表於: Sun Mar 01, 2009 11:59 pm   主題:
請問彩福有冇主動打電話叫你地補訂呢? 我原本應該上年12月要俾第二次訂 我book個時個manager話到時會揾我 但而家仲未有call 大家有冇同樣experience?
  主題: 藏愛婚紗訂金平讓
20092009

回覆: 25
觀看: 3283

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sun Mar 01, 2009 10:44 pm   主題:
push
 
0.474s