生活易討論區主頁 › 新婚生活易 討論區 首頁

發表人 內容
  主題: 美心西餅員工優惠
hamutaro

回覆: 233
觀看: 40818

發表版面: 餅咭   發表於: Sat May 19, 2007 3:14 pm   主題:
我想要100張,請問幾錢及何時可交收? hk_hamutaro@yahoo.com.hk
  主題: 我朋友在美心做.....可以每次取500張
hamutaro

回覆: 374
觀看: 35234

發表版面: 婚禮籌備   發表於: Sat May 19, 2007 3:11 pm   主題:
我想要100張(連封套),請問幾錢? hk_hamutaro@yahoo.com.hk
  主題: 76-78折美心餅咭
hamutaro

回覆: 124
觀看: 18024

發表版面: 餅咭   發表於: Fri Dec 29, 2006 9:17 pm   主題:
我想要200張! tang_sp@yahoo.com
  主題: 聖安娜餅咭$30
hamutaro

回覆: 70
觀看: 8148

發表版面: 餅咭   發表於: Fri Dec 29, 2006 9:15 pm   主題:
請問有無200張?
  主題: 聖安娜餅咭$30一張
hamutaro

回覆: 14
觀看: 2521

發表版面: 餅咭   發表於: Fri Dec 29, 2006 9:14 pm   主題:
請問有無200張?
  主題: 20世紀 FOX 開場音樂 (MC 上台用...正!! )
hamutaro

回覆: 970
觀看: 57813

發表版面: 音樂   發表於: Sat Dec 16, 2006 1:15 am   主題:
我都想要呀~ tang_sp@yahoo.com thx~~
  主題: 兄弟團及姊妹團的數目是否要一樣呀?
hamutaro

回覆: 10
觀看: 1316

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Sun Oct 29, 2006 1:04 am   主題:
咁姊妹六人加埋新娘共七人,係咪唔係咁好呢?
  主題: 分享:純音樂
hamutaro

回覆: 218
觀看: 14570

發表版面: 音樂   發表於: Tue Oct 17, 2006 3:37 am   主題:
我都想要呢~~ tang_sp@yahoo.com thanks
  主題: 有三首純音樂可以share給大家
hamutaro

回覆: 1180
觀看: 73103

發表版面: 音樂   發表於: Sun Oct 15, 2006 8:34 pm   主題:
tang_sp@yahoo.com thx~~
  主題: 終於比我搵到 "向全世界說愛你" 卡拉ok及純音樂版啦
hamutaro

回覆: 497
觀看: 39422

發表版面: 音樂   發表於: Sun Oct 15, 2006 8:16 pm   主題:
我都想要呢首歌既 純音樂 呀! 麻煩你send給我丫! tang_sp@yahoo.com
  主題: 親戚離了婚,以什麼抬頭發帖給他?
hamutaro

回覆: 2
觀看: 440

發表版面: 中式 / 過大禮 / 擇日
   發表於: Tue Sep 26, 2006 12:44 am   主題:
我的舅母與舅父離了婚,如果想請前舅母及表妹去飲(不請舅父),應該點樣寫張帖俾佢地呢?
  主題: 值得推介花車(我試過用呀)
hamutaro

回覆: 217
觀看: 26078

發表版面: 租車   發表於: Sat Sep 23, 2006 10:19 pm   主題:
tang_sp@yahoo.com
  主題: 有冇人係"美華裙褂店"租過褂?
hamutaro

回覆: 3335
觀看: 250231

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Thu Jun 22, 2006 5:05 pm   主題:
今天專程過了旺角美華睇褂,睇左唔夠半個鐘就決定了在那裡租褂,鄧太招呼真係唔錯。 我揀了件小五福,原來諗住著大五福,因為d褂睇落多d金銀線,好似會豪華d靚d,但係原來試上身,效果同想像又有d唔同,可能自己著多d紅色會精神d,著大五福件褂太過搶眼,所以就揀了小五福了! 老公亦揀了件馬褂著,紅衫黑背心,再紮個紅花球,幾醒目!著黃背心有點稚氣,黑背心成熟d! 唔知係咪新娘著裙褂出門,新郎就要著番馬褂接新娘襯番既呢?
  主題: 有冇人幫襯過rhythmwedding - Venus 買絲花呀?
hamutaro

回覆: 874
觀看: 78803

發表版面: 化妝扮靚   發表於: Wed Jun 21, 2006 10:52 pm   主題:
今晚十點半venus update了網頁了!
  主題: 上海街"錦發"租褂
hamutaro

回覆: 131
觀看: 11039

發表版面: 婚紗禮服
   發表於: Mon Jun 19, 2006 11:52 pm   主題:
大小肥肥 我都想睇下你試褂既相,麻煩你send比我睇睇丫~~ tang_sp@yahoo.com thx~~
  主題: 志成 印貼很快
hamutaro

回覆: 192
觀看: 35595

發表版面: 請柬喜帖   發表於: Wed May 31, 2006 1:05 am   主題:
想問問志成的地址等資料~~ tang_sp@yahoo.com thx~~
 
0.439s