生活易討論區主頁 › 新婚生活易 討論區 首頁

發表人 內容
  主題: 下個月註冊,搵左balichapels.com,但係好唔放心
Lila1

回覆: 6
觀看: 1729

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Fri May 20, 2011 2:46 pm   主題:
Me too... :?
  主題: 終於決定咗回禮小禮物啦~~
Lila1

回覆: 376
觀看: 103572

發表版面: 回禮小禮物 / 結婚禮物
   發表於: Wed May 04, 2011 5:34 pm   主題:
Please PM details to me... thanks!
  主題: 義務大妗姐
Lila1

回覆: 158
觀看: 36386

發表版面: 中式 / 過大禮 / 擇日
   發表於: Fri Apr 22, 2011 11:27 pm   主題:
Please PM me :)
  主題: 會於2011 - 2012係BALI 結婚既朋友入來SHARE 下
Lila1

回覆: 18
觀看: 3723

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Wed Mar 30, 2011 12:01 pm   主題:
各位, 我book左六月blue point chapel行禮, thru Bali Chapels. 機票酒店已定 (因為人數太多, 過程都唔算容易). 而晚餐地點應該會係酒店到進行, 細節要再夾. 婚紗西裝都已選定, 禮服鞋亦已買. Pre wedding同wedding photos就搵local photographer一手包辦, 價錢合理, 呢度冇人講過, 係我自己搵的, 未知效果如何. 大家請加油!
  主題: 用Balichapels有無升級至日藉化妝師?
Lila1

回覆: 19
觀看: 3887

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Tue Jan 11, 2011 5:32 pm   主題:
Siu Suet, 謝謝分享, 可唔可以pm個旅行社資料俾我參考?
  主題: 用Balichapels有無升級至日藉化妝師?
Lila1

回覆: 19
觀看: 3887

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Fri Jan 07, 2011 11:30 am   主題:
HAHA... 乜咁岩既, 我都係問緊專x旅運喎 :P 大家對個花球有冇意見呢?
  主題: 用Balichapels有無升級至日藉化妝師?
Lila1

回覆: 19
觀看: 3887

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Thu Jan 06, 2011 9:53 am   主題:
好多親戚朋友日日問我搞成點...但d旅行社話航班資料六月個期未出, hotel/villa房價又未出...唯有等下啦... 不過, 近排工作忙都癲左, 唔得閒搞呀... 好驚有甩漏~
  主題: 用Balichapels有無升級至日藉化妝師?
Lila1

回覆: 19
觀看: 3887

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Tue Jan 04, 2011 9:34 am   主題:
曳寶, 我未/冇check呀~ 你地有冇check到呀?
  主題: 有否join 過一間叫balichapels.com
Lila1

回覆: 92
觀看: 30225

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Tue Jan 04, 2011 9:32 am   主題:
Terri,可唔可以都share埋我行程同機票(旅行社)資料俾我呀? 謝謝!
  主題: 用Balichapels有無升級至日藉化妝師?
Lila1

回覆: 19
觀看: 3887

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Thu Dec 23, 2010 10:05 am   主題:
我升級左日藉化妝師 :wink: 不過我六月先行禮, 唔知好唔好~
  主題: 有否join 過一間叫balichapels.com
Lila1

回覆: 92
觀看: 30225

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Wed Nov 24, 2010 12:39 am   主題:
MonchiRain, 我PM左你呀!
  主題: 有否join 過一間叫balichapels.com
Lila1

回覆: 92
觀看: 30225

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Tue Nov 23, 2010 1:21 am   主題:
大家好!我都訂左6月份係Bali Chapel行禮呀!多多指教! MonchiRain, 你諗住係邊度影Pre-wedding呀? 衫我租左,係尖沙咀!
  主題: 收集Bali wedding資料
Lila1

回覆: 179
觀看: 169532

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Fri Oct 29, 2010 11:12 am   主題:
嘉琪, 你搵到買/租婚紗的地方未呀? 你會唔會影埋婚紗相呀?
  主題: 買左超靚求婚介子!! 平過大行超多呀!!
Lila1

回覆: 643
觀看: 394446

發表版面: 鑽戒飾物   發表於: Tue Sep 14, 2010 3:33 pm   主題:
Would you pls pm me more info? Thanks!
  主題: 收集Bali wedding資料
Lila1

回覆: 179
觀看: 169532

發表版面: 海外註冊/中港婚姻
   發表於: Mon May 24, 2010 3:03 pm   主題:
嘉琪, 歡迎你回來~ 謝謝你的資料呀~ 請問影pre-wedding係咪都係跟balichapel呀? 幾多錢呀?
 
0.294s