發表主題 回覆文章
DeeDee_P
XXX.XXX.7.194

發表發表於: Sat Sep 26, 2009 9:22 am
1#

廣告贊助 [隱藏]
之前搵左人幫我設計個Logo
要黎放係場地既背景板度
我好鐘意呀...簡簡單單唔多花巧野
佢本來話唔收我錢...
不過我都係咁e俾左少少佢 n


Logo Design.jpg  Filesize: 10.44 KB  瀏覽次數: 8751 次
按這裡可在新視窗開啟原圖
 圖片描述: 沒有提供
回頂端
Sephine
XXX.XXX.150.207

發表發表於: Sun May 09, 2010 1:37 pm
2#

DeeDee_P 寫到:
之前搵左人幫我設計個Logo
要黎放係場地既背景板度
我好鐘意呀...簡簡單單唔多花巧野
佢本來話唔收我錢...
不過我都係咁e俾左少少佢 n



我有興趣, please send me those infomration.
Thanks!

sephine_lee@yahoo.com.hk
回頂端
巧巧郭
XXX.XXX.28.149

發表發表於: Wed May 19, 2010 1:30 pm
3#

都唔錯wor..pm d info 比我,thanks!!
回頂端
YuYan
XXX.XXX.210.243

發表發表於: Thu May 20, 2010 2:43 pm
4#

好靚呀你個logo,起邊到整呀! Laughing
回頂端
wawakeroppi
XXX.XXX.36.135

發表發表於: Wed May 26, 2010 10:52 pm
5#

Hi!

pls send the details to me, many thks ^^

stanley.wawa@yahoo.com.hk
回頂端
clstars
XXX.XXX.36.124

發表發表於: Thu May 27, 2010 5:28 pm
6#

can u send the the details , please?
回頂端
Lovely Yuki
XXX.XXX.91.58

發表發表於: Mon Oct 18, 2010 10:53 am
7#

please PM me also.

thanks Smile
回頂端
iphoebe
XXX.XXX.189.159

發表發表於: Sat Nov 13, 2010 2:58 pm
8#

pls send to iphoebewan@yahoo.com.hk
thanks
回頂端
happy新娘
XXX.XXX.143.8

發表發表於: Wed Nov 17, 2010 10:49 am
9#

Please pm me.

Thanks.
回頂端
man1328
XXX.XXX.124.10

發表發表於: Wed Jan 12, 2011 11:26 pm
10#

I want detail , man13228@hotmail.com
回頂端